1397/12/19 بدون نظر دستگاه لاغری

روش لاغری با لیپوسونیکس 

جدیدترین روش لاغری با دستگاه لیپوسونیکس

لاغری با دستگاه لیپوسونیکس

لیپوسونیکس دستگاهی است که مورد تأیید FDA است و برای حذف سلول‌های چربی در اطراف شکم و پهلوه و تمامی نقاط بدن به غبر از سینه ی بانوان بسیار موثر است. همچنین برای کاهش سایز کمر مورد بیشترین استفاده را دارد. استفاده از دستگاه لاغری لیپوسونیکس به صورت غیر تهاجمی است و همچنین بدون ایجاد سوختگی برای پوست است. این درمان با استفاده از امواج اولتراسوند با شدت بالا هایفو باعث از بین بردن چند سانتی‌ متر بافت چربی زیر پوستی می‌شود. بنابراین انرژی امواج اولتراسوند سلول‌های چربی اطراف ناحیه مورد نظر را از بین می‌برد. توجه داشته باشید که فقط روی بافت چربی اثر خواهد گذاشت.

دستگاه لاغری لیپوسونیکس یک دستگاه بسیار قوی برای کاهش سایز می باشد به صورتی که بعد از انجام جلسه شما کانلا تغییر را احساس میکنید.  حداقل باعث کاهش 4 تا 5 سانتی متر بعد از هر جلسه اطراف پهلوها و شکم می‌شود. این روش کاهش چربی هم برای مردان و هم برای زنانی استفاده می‌شود که نیاز به تناسب اندام دارند و این درمان بهترین روش غیرتهاجمی مورد استفاده برای حذف چربی است. برای نتیجه بهتر باید به وزن ایده‌ال نزدیک باشید. اگر چربی بیش از حد باشد ممکن است دکتر لیپوساکشن غیر تهاجمی را پیشنهاد کند. بعضی از نتایج لیپوسونیکس ممکن است پس از 1 تا2 هفته بطور قابل توجه دیده بشه . با توجه به بررسی‌های بیشتر مشخص شده است که 8 تا 12 هفته بهترین زمانی است که در آن بیشترین و بهترین نتایج برای اغلب افراد قابل مشاهده است؛ همچنین حداکثر زمانی است که طول می‌کشد تا بدن به طور طبیعی بافت چربی تخریب شده را متابولیزه و دفع کند. درمان بیشتر با دستگاه لاغری لیپوسونیکس ممکن است پس از 3 ماه برای کاهش چربی مورد نیاز باشد اما به توصیه پزشک بستگی دارد.

تماس تلفنی جهت مشاوره لیپوسونیکس

02122815749
عملکرد دستگاه لاغری لیپوسونیکس

دستگاه لیپوسونيكس اولین دستگاه لاغری جهان میباشد که میتواند بصورت کاملا غیر تهاجمی و بدون حتی کوچکترین برش به عمق ۱۰میلیمتری از سطح پوست نفوذ کند و بافت چربی را با ارسال مستقیم امواج اولتراسوند هدف قرار دهد.
قدرت امواج اولتراسوند چندین برابر (حداقل هفت) برابر قویتر از نسل های پیشین دستگاه کویتیشن میباشد. لازم به ذکر است که این قدرت بالا توانسته است تعداد درمان لاغری را از بیست جلسه کویتیشن به چهار جلسه کاهش دهد. لیپوسونيكس یک درمان بی خطر است که چربی های شکم ،پهلو ، ران ، ساق پا ، بازو ، باسن و پشت بدن را کاهش می دهد .به عبارت دیگر هیچ محدودیتی برای انجام لاغری بر روی بیماران وجود ندارد و تمامی نقاط بدن به غیر از سینه ی بانوان  را میتوان با دستگاه لاغری لیپوسونیکس به سایز دلخواه رساند.

 

در طی دوره درمان دستگاه لاغری لیپوسونیکس امواج فراصوتِ یا همان امواج پرقدرت اولتراسوند به طور مستقیم و متمرکز به بافت چربی مورد نظر ارسال میشود و دما در بافت به حدود ۶۵ تا ۷۵ درجه سانتی گراد می رسد. از آنجا که دمای بالای ۵۶ درجه باعث ایجاد سمیت گرمایی یا در واقع متلاشی کردن بافت چربی در محل می گردد، نکروز موضعی در بافت رخ می دهد که خود باعث مرگ سلول چربی بازگشت ناپذیر و آزاد شدن چربی از این سلول ها می گردد؛ بعد چربی های از بین رفته بوسیله سیستم لنفاویک مقداری ازآنها در کبد متابولیزه شده و مقداری هم از طریق کلیه (ادرار)دفع میشوند.خوشبختانه در فناوری دستگاه لاغری لیپوسونیکس امواج اولتراسوند هم قدرت بالاتری را دارند و هم بصورت کاملا مترکز به عمق یک سانتی متری از سطح پوست متمرکز شده.

ترکیب این دستگاه لاغری لیپوسونیکس با مزوتراپی تاثیر فوق العاده ای بر کاهش سایز و رسیدن به فرم مورد نظر شما دارد.

سایت دستگاه  لیپوسونیکس

مشاهده ی ویدیو در YouYube
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *